ENIMATION FESTIVAL

ENIMATION ekipa/ENIMATION Team

Programska in izvršni vodja/Producers: Hana Repše, Rene Puhar

Kreativno-programska ekipa/Creative programme team: Brina Fekonja, Vojka Miklavc, Nina Kojc, Miha Šubic, Hana Repše, Rene Puhar


Selektorji tekmovalnega programa/Competition programme selectors:
Vojka Miklavc (MINI), Nina Kojc (MIDI), Miha Šubic (MAXI)


Kreativno-promocijska ekipa/Promotion team:
Sandra Kiker, Brina Fekonja, Vojka Miklavc, Hana Repše, Rene Puhar, Alvaro Guerrero Gomez


Avtorica in mentorica scenaristične delavnice/Screenwriting workshop mentor:
Anja Bunderla


Izvedba delavnice stop animacije/Stop-motion workshop execution:
Hana Repše, Irena Pamič


Kreativno oblikovanje tekstov in nazivov programov/Text and programme title designer:
Vojka Miklavc


Urejanje besedil za promocijo, katalog in www.enimation.si:/Promotion, catalog and web page text editors:
Vojka Miklavc, Hana Repše, Brina Fekonja, Rene Puhar


Oblikovanje kipcev za nagrajence/Award designer:
Marijan Mirt


Grafično oblikovanje in celostna grafična podoba/Graphic designer:
Domen Rupnik


Tehnična izvedba festivala/Technical supoort:
Domen Rupnik (www.enimation.si and screenwriting workshop), Jasna Pintarič in Lev Predan Kowarski (BSF – Baza slovenskega filma)


Odnosi z javnostmi/Public relations:
Rene Puhar


Lektura/Proofreading:
Svetlana Prađeno (SLO), Ciarda Tobin (IE)


Prevodi/Translations:
Matjaž Vervega, lekt. dr. Melita Koletnik


Prevod filmskih dialogov/Dialogue translation:
Robert Petrovič, lekt. dr. Melita Koletnik in študenti Filozofske fakultete UM, Oddelek za prevodoslovje; Maja Kovač, Meta Klarić, Tjaša Vovko, Jaka Vajda, Barbara Gabrovec, Edita Šumenjak, Hana Podjed, Givanna Gabrijela Klarič, Linna Kralj, Eva Habuš, Anemari Pušnik, Patricija Puhar, Lina Pečovnik, Alina Špan, Tim Bešić, Žana Ledinek, Alena Hasaj, Edita Šumenjak, Marko Bajs, Jasna Vidinič, Alen Golež, Valentina Slatinek, Barbara Zimič, Andrea Birmanac, Matija Furlan, Jan Štumberger, Jan Franc Podbrežnik, Saša Horvat Šimonka, Petra Ovčar, Tea Ramšak, Nika Kolmanič, Barbara Jošt, Maša Jazbec, Lina Lara Dobočnik, Valentina Slatinek, Barbara Zimič, Tadej Todorovič, Lucija Jurić, Anja Horvat, Ana Arnejčič, Nejc Golob, Matija Furlan, Janja Šmid, Agnes Kojc.


Tortica na otvoritvi/The opening ceremony cake:
Svetlana Prađeno


Foto in video dokumentiranje/Photo and video diary:
Brina Fekonja, Alvaro Guerrero Gomez, Arhiv Društva za razvoj filmske kulture in partnerske organizacije


Izvedba spremljevalnih spletnih aktivnosti za otroke/Implementation of side activities for children:
Zavod Mars Maribor


Producent/Producer:
Društvo za razvoj filmske kulture, ENIMATION


Koproducenti/Co-producer:
Narodni dom Maribor, Vetrinjski dvor, Lutkovno gledališče Maribor, GT22, Zavod MARS Maribor, Baza slovenskega filma


Sofinancerji/Co-financiers:
Mestna občina Maribor, Ministrstvo za javno upravo, Javni sklad za kulturne dejavnosti, SONDA


Partnerji/Partners:
Youth cinema network, Pekarna magdalenske mreže, Mitra, društvo za razvoj avdiovizualne kulturne in medkulturnega dialoga, Film Factory, Mobilni Udarnik, II. gimnazija Maribor, UM Filozofska fakulteta, Filmski center RS, Zavod za novodobno izobraževanje